Žiaci začali odvetnú časť V. ligy remízou s TJ FC Kátlovce

Prvý jarný zápas naši žiaci začali veľmi dobre, už v 6 minúte Klokner zahral priamy kop a po nedôraznom  zákroku domáceho brankára otvoril skóre Kučera. V týchto fázach sa nám hra darila a prichádzali aj šance. V 17 minúte po presnej kombinácii zvýšil na 2:0 náš najlepší strelec Bajužík. Protiútoky súpera sme dokázali zastavovať ešte pred vlastnou šestnástkou a obrana na čele s Kloknerom hrala veľmi dobre. Dve minúty pred prestávkou po veľkej chybe nastalo prečíslenie štyroch na dvoch a súper znížil. Začiatok druhého polčasu sa nám nevydaril. Dostali sme gól po necelej minúte. Prudký center si Adamčík zrazil do vlastnej siete 2:2. To súperovi veľmi pomohlo a neustále nás napádal a prestali sme kombinovať. Dostávali sme sa pod tlak, robili sme chyby. Brankár Gabriel nás ale podržal a získali sme bod.

TJ FC Kátlovce - FK Biely Kostol      2 : 2   (1:2)

Góly: Jarábik 33 Adamčík 36 (vl) - Kučera 6, Bajužík  17

ZOSTAVA:    Gabriel - Paľa, Adamčík, Klokner, Benovič - Kučera, Mahdal, Bajužík, Magdolen - Karvačka Vl, Susko,   / Gajdošík, Pocisk /