FK Biely Kostol  -  TJ Elastik Bohdanovce

1           :        2

Góly: 14 – Bajužík             31 – Doboš, 35 – Vadovič,

Zostava: Gabriel – Benovič, Adamčík, Gubáni, Mahdal – Magdolen Gajdošík, Paľa, - Klokner, Bajužík, - Pocisk

V 22. kole sme privítali súpera z Bohdanoviec. V domácom zápase sme chceli bodovať naplno a odčiniť dve vysoké prehry z minulých zápasov. Začali sme dobre, už v 14 minúte Bajužík zabojoval a vyhrávali sme 1 : 0. Nastrelili sme brvno a tyč. Veľa našich šancí sme ľahkovážne zahodili. Súper nám stále hrozil po rýchlych brejkoch. V 31 minúte Benovič nahral Dobošovi a najlepší hráč Bohdanoviec vyrovnal. O štyri minúty po nedorozumení obrany a brankára nám dal do prázdnej brány gól Vadovič. V druhom polčase sme sa pokúšali streliť vyrovnávajúci gól ale šance Bajužíka a Paľu zostali nevyužité.