Góly:   17 - Griflík               6 - Kučera
           60 - Belica               9 - Adamčík
           61 - vlastný Paľa    29 a 56 Magdolen
                                          54 - vlastný

Ani v ďalšom zápase sme nehrali v plnom zložení. Tentoraz ale bol náš súper z opačného konca tabuľky. Do útoku sme sa tlačili hneď od prvých minút. Prvú šancu mal Magdolen ale samostatný nájazd nepremenil. V 6 minúte si zobral loptu Kučera a bolo 0:1. Za tri minúty už bolo 0:2. To po peknej samostatnej akcie nedal brankárovi šancu Adamčík. Prichádzali naše šance ale po nedorozumení obrany a brankára nás potrestal Griflík. 17 minúta 1:2. Ale potom prišla chvíľa Magdolena. Presný pas a skúsene to dal povedľa brankára 1:3. Na začiatku 2 polčasu opäť Magdolen, nacentroval pred bránu a obrancovia si pred dobiehajúcim Gajdošíkom dali vlastný gól. Už o dve minúty Magdolen strelil svoj druhý gól - 1:5. Po tomto góle sme si vybrali slabšiu chvíľku a súper 2 gólmi trochu zdramatizoval záver. Koniec zápasu sme už vsadili na brejky a mohli sme svoj výsledok aj prikrášliť.