A mužstvo zvíťazilo v Bestrent cupe na ihrisku Ružindola

V generálke na ligovú súťaž sme sa predstavili na ihrisku TJ Družstevník Ružindol v novo vytvorenej pohárovej súťaži - Bestrent Cupe. Do tejto súťaže sa prihlásili všetky kluby, ktoré pôsobia pod hlavičkou ObFZ Trnava - od VI. až po VIII. ligu. Žreb nám v prvom kole prisúdil susedný Ružindol a po rozporuplných výkonoch v príprave sme sa chceli víťazne naladiť na nový súťažný ročník. Od úvodu stretnutia sme boli aktívnejší a postupne sme sa dostávali do zakončenia. V 18. minúte zakombinovali Samák a Gažovič, ktorý kolmou prihrávkou našiel v 16-ke zbiehajúceho Samáka, ten si zasekol stopéra domácich a v sklze prekonal brankára - 0:1. V 21. minúte si Hoblík dobre nabehol na výbornú prihrávku do pokutového územia a z prvej zakončil pod brvno - 0:2. Do konca 1. polčasu sme mali viacero dobrých príležitostí na zvýšenie skóre, ale nevyužili sme ani jednu. Do 2. polčasu sme nastúpili v pozmenenej zostave a domáci sa hneď na začiatku dostali do veľkej šance ale Svitek vytlačil zakončenie na pravú žrď našej brány. V 70. minúte sme definitívne rozhodli o výsledku stretnutia keď Sládeček rozohral priamy kop, Hoblík hlavou predĺžil do 16-ky na Malinu a ten hlavou prekonal brankára domácich - 0:3. Do konca zápasu sme kontrolovali hru a udržali postupový výsledok.

V ďalšom kole Bestrent Cupu sa stretneme s ŠK Slávia Zeleneč.

TJ Družstevník Ružindol - FK Biely Kostol 0:3 (0:2)

Góly: 18. Samák, 21. Hoblík, 70. Malina

RUŽINDOL: Uhlár – Babka, Morong, Minarovič, Tollarovič, Matula, Penyak, Moncman, Bartoš, Tomašovič, Synak (Gruchalák, Horváth)

B. KOSTOL: Svitek – Ľ. Adámek, Samák, Malina, Stacho, Nagy, Daniška, Jurina, Gažovič, Čmehýl, Hoblík (Kobza, Pocisk)