A mužstvo zvíťazilo nad Suchou

V 6. kole sme na domácej pôde privítali súpera zo Suchej nad Parnou. Hostia na zápas prišli len desiati a tak sa očakával ľahký zápas s množstvom gólov. Predpoklady sme začali napĺňať už v 1. minúte kedy sa presadil Hoblík strelou z uhla z vnútra 16-ky - 1:0. Hostia však dokázali vyrovnať už v 6. minúte, keď jeden z ich hráčov prešiel až veľmi jednoducho po našej pravej strane cez celé ihrisko a v 16-ke našiel presne Slováka, ktorý z blízka prekonal Indrišeka v našej bráne - 1:1. Po vyrovnávajúcom góle sme znervózneli a hostia obetavým výkonom v obrane dlho odolávali našim útokom. Veľké množstvo šancí sme nevyužili až v 30. minúte našiel M. Jurina Stacha v 16-ke a ten z voleja zakončil presne k pravej žrdi - 2:1. Do konca polčasu sme sa pokúšali navýšiť náš náskok, ale skórovať sa nám nepodarilo a tak sa do kabín išlo za nezmeneného stavu. Po prestávke sme pokračovali koncertom zahodených šancí, až kým sa v 52. minúte nedostal k lopte v 16-ke Nagy a technickou strelou do protipohybu brankára zvýšil na 3:1. V 60. minúte sa na ihrisko dostal Sládeček a už v 63. minúte predviedol peknú individuálnu akciu, keď sa pohral s domácimi obrancami a prekonal brankára hostí - 4:1. V 68. minúte pridal Sládeček aj svoj druhý gól, keď ho pred bránou presne našiel Nagy - 5:1. V 79. minúte strelil svoj prvý gól za mužov Marek Pocisk, keď sa oprel do lopty z 25 metrov a brankár si stihol strelu už len zraziť do vlastnej siete - 6:1. Gólový účet uzavrel L. Jurina, keď ho ideálne v 16-ke našiel Sládeček a strelou k ľavej žrdi nedal brankárovi šancu - 7:1.

FK Biely Kostol – TJ Vinohradník Suchá nad Parnou 7:1 (2:1)

Góly: 1. Hoblík, 30. Stacho, 52. Nagy, 63. a 68. Sládeček, 79. Pocisk, 90. L. Jurina – 6. Slovák

B. KOSTOL: Indrišek – Ľ. Adámek, Stacho, M. Jurina, L. Jurina, Daniška, Kopčan, Nagy, Samák, Čmehýl, Hoblík (Sládeček, Pösinger, Pocisk, Balažovič)

SUCHÁ: Mário Miksád – Macko, Slovák, Zošák, Tibenský, Puškáš, Neumann, Burian, Grman, Vaško