A mužstvo zvíťazilo nad Hrnčiarovcami

V 11. kole sme privítali družstvo Hrnčiaroviec a ako to už býva zvykom, hostia pricestovali v plnom počte, ale viac sa ich rozcvičovalo pred zápasom v bufete ako na ihrisku :). Od úvodu stretnutia sme pritlačili hostí na ich polovicu a kombinačnou hrou sme postupne otvárali ich obranu. V 8. minúte sa prvý krát v zápase presadil Ostrihoň a strelou k ľavej tyči spoza 16-ky nedal šancu brankárovi hostí - 1:0. V 15. minúte zvýšil náš náskok Sládeček, keď sa nemýlil pred brankárom a technicky ho prekonal - 2:0. V 25. minúte využil presný Nagyho center Ostrihoň, keď osamotený z tesnej blízkosti usmernil loptu do brány - 3:0. V 38. minúte skóroval spoza 16-ky "rosického šajtlí" Nagy - 4:0. V 2. polčase sme nepremenili ďalšie dobré šance a výsledok a svoj hetrik uzavrel v 84. minúte Ostrihoň, keď si v 16-ke zasekol obrancu domácich a strelou k pravej žrdi nedal brankárovi šancu - 5:0.

FK Biely Kostol – ŠK RAPID Hrnčiarovce nad Parnou 5:0 (4:0)

Góly: 8., 25. a 84. Ostrihoň, 15. Sládeček, 38. Nagy

BIELY KOSTOL: Indrišek – Adámek, Stacho, Čmehýl, Jurina, Malina, Ostrihoň, Pösinger, Nagy, Gažovič, Sládeček (Balažovič, Pocisk, Hoblík, Daniška)

HRNČIAROVCE NAD PARNOU: Púchly – Serbák, Pilíšek, Trubač, Palkovič, Lukačik, Trulík, Brimus, Kankara, Hlinka, Blažek (Banič, Masár, Hruška)

VIDEOZOSTRIH GÓLOV:

8´ - Ostrihoň - 1:0

15´ - Sládeček - 2:0

25´ - Ostrihoň - 3:0

38´ - Nagy - 4:0

84´ - Ostrihoň - 5:0