A mužstvo zvíťazilo nad Bučanmi

V 7. kole sme privítali známeho súpera z Bučian. Od úvodu zápasu sme mali veľkú prevahu v zápase a hostí sme nepustili takmer do ničoho. Už v 10. minúte vybojoval presingom loptu na polovici súpera výborne hrajúci Gašparík a loptu si prebral A. Adámek, ktorý obišiel hosťujúceho obrancu a technickou strelou k pravej žrdi otvoril skóre zápasu - 1:0. Už o 7 minút neskôr zahrával M. Jurina rohový kop a točeným centrom našiel na zadnej tyči zbiehajúceho Ostrihoňa, ktorý aj s prispením brankára zvýšil na 2:0. Skvelý úvod stretnutia sme mohli potvrdiť aj tretím gólom, keď A. Adámek našiel na zadnej tyči centrom Stacha a ten vsietil regulárny gól, čiarový rozhodca si však nevšimol jedného obrancu hostí a odmával offside. V druhom polčase sme pokračovali vo výbornom výkone a hostí sme tlačili, ale ďalší zásah sa nám nepodarilo pridať. Po dobrom výkone sme si pripísali zaslúžené 3 body do tabuľky.

FK Biely Kostol – OFK Bučany 2:0 (2:0)

Góly: 10. A. Adámek, 17. Ostrihoň

BIELY KOSTOL: Indrišek – Malina, Gašparík, A. Adámek, M. Jurina, Szabó, Stacho, Kopčan, Backa, Ľ. Adámek, Ostrihoň (Čmehýl, Gažovič, Samák, Balažovič)

BUČANY: Putera – Mračník, Bindics, Malich, Fančovič, Bunček, Zubčák, Benko, Maruna, Habes, Loti (Krška, Macko, Valent)

VIDEOZOSTRIH GÓLOV:

10´ - A. Adámek - 1:0

17´ - Ostrihoň - 2:0