"A" mužstvo zvíťazilo nad Bučanmi

V 28. kole sme privítali na našom ihrisku 2. celok tabuľky OFK Bučany. Úvod zápasu bol opatrný z oboch strán, ale postupne sme sa začali presadzovať kombinačnou hrou a súperovi sme toho veľa nedovolili. Po úvodnom tlaku sa po peknej kombinácii dostala v strede ihriska lopta k L. Jurinovi a ten technickú strelu spoza 16-ky namieril presne k pravej tyči hosťujúceho brankára- 1:0. Po vstrelenom góle sme pokračovali v aktívnej útočnej hre a rezultovali z toho viaceré strelecké pokusy na bránku hostí. Aktívni boli najmä L. Jurina a A. Adámek. V 43. minúte sa nám podarilo navýšiť skóre, kedy A. Adámek dostal peknú prihrávku od Ľ. Adámka, ktorú si spracoval a krásnou sťahovačkou oklamal stopéra hostí. Z vnútra 16-ky potom peknou technickou strelou stanovil skóre na 2:0. V samom závere 1. polčasu sme sa tešili 3. krát, kedy Hoblíkovi vyšiel únik po pravej strane ihriska  a peknou spätnou prihrávkou našiel nabiehajúceho A. Adámka, ktorý nedal brankárovi hostí žiadnu šancu. Gól však pre "údajný" offside neplatil a stav tak ostal nezmenený - 2:0. Do 2. polčasu sme nastúpili s pozmenenou formáciou a po vynútených striedaniach sme dovolili hosťom prebrať väčšiu aktivitu, ale až na jednu nastrelenú tyč Svitekovej brány sa im nepodarilo vytvoriť nič nebezpečné. Našu najväčšiu šancu mal Cagáň, kedy sa pekný pohybom odpútal od obrancu hostí ale svoju strelu namieril len nad bránu. Stav sa už do konca stretnutia nezmenil a my sme si pripísali ďalšie 3 body a porazili kvalitného súpera z čela tabuľky.

FK Biely Kostol – OFK Bučany 2:0 (2:0)

Góly: 16. L. Jurina, 43. A. Adámek

B. KOSTOL: Svitek - Čmehýl, Marek Jurina, Kobza, Jurina, Samák, Gažovič, Andrej Adámek, Hoblík, Ľuboš Adámek, Sucháň (Cagáň, Laczó, Pösinger)

BUČANY: Jamrich - Hlučil, Fančovič, Bunček, Hubinák, Habes, Benko, Suchoň, Sokolovič, Ionel Rafi, Kosnáč (Hornák)