A mužstvo zvíťazilo na Dobrej Vode

V 7. kole sme vycestovali na zápas na Dobrú Vodu. Od začiatku stretnutia sa hral futbal v nízkom tempe aj keď viac z hry sme mali my. Našu prevahu potvrdil v 10. minúte Hoblík a otvoril skóre stretnutia - 0:1. V 13. minúte zužitkoval peknú kombinačnú akciu L. Jurina, ktorého našiel pred prázdnou bránou Hoblík - 0:2. V 20. minúte padol najkrajší gól stretnutia keď po kombinácii v strede ihriska sa k lopte dostal M. Jurina na pravom kraji a presným centrom na zadnú tyč našiel Gažoviča, ktorý z voleja trafil presne pod brvno - 0:3. Po treťom góle sme sa však uspokojili a začali šetriť pohybom. V 1. polčase prebral uspatých divákov Hoblík, keď sa dostal do samostatného úniku a chcel nájsť lepšie postaveného spoluhráča pred bránkou, ale v tom sa vynoril zo zeme krtko, ktorý mu nešetrne podhodil pod nohy balvan na ktorom sa Hoblík . . . (?) spadol, pričom krtko aj s balvanom ihneď zmizol. :) Akcia sa tak na prekvapenie všetkých neskončila gólom v sieti domácich, ale protiútokom na našu bránu. V 2. polčase sa hra vyrovnala a domáci hrali odvážnejšie, keďže sme im dávali priveľa priestoru. Na naše šťastie, ale boli nepresný v kombinácii a našu pasivitu nevyužili na skorigovanie stavu. Až v 83. minúte využil stratu lopty na našej 16-ke Maška a znížil na 1:3. V 88. minúte, ale opäť úradoval nestarnúci Sládeček, ktorý dostal prihrávku do otvorenej obrany od Balažoviča a prehnal sa popri obrancoch aj brankárovi domácich a v kyslíkovom dlhu dopravil loptu do brány - 1:4. Po nevýraznom výkone berieme povinné 3 body, ale budúce kolo s Modrankou bude určite náročnejšie a výkon musí byť ďaleko lepší.

ŠK Dobrá Voda – FK Biely Kostol 1:4 (0:3)

Góly: 83. M. Maška – 10. Hoblík, 13. L. Jurina, 20. Gažovič, 88. Sládeček

D. VODA: Krížik – M. Maška, Klčo, Prvý, Ondruška, Dubrava, Danko, Novák, Benedikovič, Macko, Paldan (Hrašna, Hanzes)

B. KOSTOL: Svitek – Ľ. Adámek, Stacho, M. Jurina, Kopčan, Nagy, Hoblík, L. Jurina, Malina, Gažovič, Ostrihoň (Daniška, Balažovič, Čmehýl, Sládeček, Pocisk)

VIDEOZOSTRIH GÓLOV:

10´ - Hoblík - 0:1

13´ - L. Jurina - 0:2

20´ - Gažovič - 0:3

83´ - Maška - 1:3

88´ - Sládeček - 1:4