A mužstvo vyhralo v Dolných Orešanoch

V 9. kole sme vycestovali na pôdu Dolných Orešian. Od úvodu zápasu sa hralo na jednu bránu, keď sa domáci zabetónovali na svojej polovici a snažili sa držať nerozhodný stav. Dlho sa im to aj darilo a naše akcie boli vo finálnej fáze nepresné. Najväčšiu šancu mal L. Jurina, ktorý svojou strelou trafil ľavú žrď. V 30. minúte domáci faulovali na osi ihriska na úrovni 25 m od svojej brány a loptu si postavil Adámek. Obstrelil múr a strelou k pravej žrdi otvoril skóre stretnutia - 0:1. V 48. minúte sa po kombinácii na ľavej strane dostal k strele spoza 16-ky Stacho. Jeho pokus ešte brankár domácich vyrazil, ale na dorážku od Čmehýla už nemal nárok - 0:2. V 88. minúte vybojoval na ľavej strane loptu Daniška, ktorý potiahol útok až pred bránu domácich a spätnou prihrávkou sa snažil nájsť niekoho zo spoluhráčov. Vandák si však jeho prihrávku zrazil do vlastnej brány a ukázal tak, že má v našom mužstve kopec kamarátov - 0:3.

FK Sokol Dolné Orešany – FK Biely Kostol 0:3 (0:1)

Góly: 30. Adámek, 48. Čmehýl, 88. Vandák (vlastný)

DOLNÉ OREŠANY: Lipovský – Vandák, Novák, zajíc, Augustín, Braniš, Hronský, Kamenický, Tóth, Zelenák, Illeš (Šaštinský)

BIELY KOSTOL: Svitek – Adámek, Stacho, M. Jurina, Čmehýl, Nagy, L. Jurina, Malina, Gažovič, Hoblík, Semanko (Daniška, Pocisk, Balažovič, Sládeček, Pösinger)

VIDEOZOSTRIH GÓLOV:

30´ - Adámek - 0:1

48´ - Čmehýl - 0:2

88´ - Vandák (vl.) - 0:3