A mužstvo vyhralo nad Krakovanmi

V 3. kole sme privítali na vlastnom ihrisku súpera z Krakovian. Úvod zápasu vychádzal lepšie nášmu súperovi, ktorý si dokázal vytvoriť viaceré šance na skórovanie. Najväčšiu príležitosť mali hostia v 6. minúte ale nebezpečnú prízemnú strelu dokázal zneškodniť výborne chytajúci Svitek. V 12. minúte zahrával M. Jurina priamy kop a v 16-ke našiel presne hlavu Gašparíka, ktorý otvoril skóre zápasu - 1:0. Gól nás povzbudil a do konca 1. polčasu sme už boli lepším tímom na ihrisku, no zvýšiť skóre sa nám nepodarilo. Po zmene strán sme hostí zatlačili a v zápase sme dominovali. V 57. minúte zabojoval Gašparík a získal loptu na našej polovici, zakombinoval s M. Jurinom, ten poslal loptu na Ostrihoňa, ktorý si ju narazil s A. Adámkom a ten ho vyslal do samostatného úniku, ktorý Ostrihoň zakončil presnou strelou od žrde - 2:0. V 61. minúte potiahol odrazenú loptu do16-ky Samák, kde našiel M. Jurinu, ten posunul do strany na Stacha a ten presným centrom našiel hlavu Samáka, ktorý zvýšil na 3:0. V 69. minúte sme zahrávali priamy kop z pravej strany ihriska a Ľ. Adámek centrom na zadnú tyč našiel zbiehajúceho Stacha, ktorý hlavičkou uzavrel výsledok zápasu - 4:0. Skóre mohlo byť ešte vyššie, ale viaceré naše dobré šance zostali nepremenené. Po doteraz najlepšom výkone sme si ako nováčik pripísali prvé víťazstvo v súťaži, pričom sme súpera nepustili doslova k ničomu. Len tak ďalej!

FK Biely Kostol – FK Krakovany 4:0 (1:0)

Góly: 12. Gašparík, 57. Ostrihoň, 61. Samák, 69. Stacho

B. KOSTOL: Svitek – Kopčan, Backa, Ľ. Adámek, Stacho, Malina, Gašparík, A. Adámek, Čmehýl, M. Jurina, Ostrihoň (Samák, Nagy, Balažovič, Pocisk, Sládeček)

KRAKOVANY: Grežo – Toplanský, Machač, Verchola, Kubík, Klein, Ďuračka, Nestsch, Stolárik, Andrísek, Spál (Jurda)

VIDEOZOSTRIH GÓLOV:

12´ - Gašparík - 1:0

57´ - Ostrihoň - 2:0

61´ - Samák - 3:0

69´ - Stacho - 4:0