"A" mužstvo v príprave vyhralo aj s TJ Madunice

Naše "A" mužstvo vyhralo aj svoj druhý prípravný zápas, tentoraz s účastníkom súťaže ALNA VII. liga TJ Madunice. Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov a naše mužstvo malo najmä v tom prvom problém so zakončením. Treba pochváliť aj nášho húževnatého súpera z Maduníc, ktorý kým vládal, pôsobil sympatickým kombinačným dojmom. Veľa vyložených šancí si náš súper nevytvoril, ale premenil hneď tú prvú. Polčas teda skončil nepriaznivým skóre pre náš tím 0:1. V druhom polčase sa však ukázala lepšia kondičná pripravenosť nášho mužstva a Maduniciam pomaly dochádzali sily. Navyše sme sa dokázali aj gólovo presadiť, kedy k obratu zavelil krásnou strelou z 25 metrov Andrej Adámek. Góly pridali ešte Samák, Marek Jurina, Hoblík a Lukáš Jurina, aby dokonali obrat na konečných 5:1 pre naše mužstvo.

Zápas ukázal aj naše slabé stránky a to najmä chýbajúcu streľbu zo stredných vzdialeností, na čo sa bude musieť náš tím sústrediť na tréningu. S prípravou však môže byť tréner spokojný, pričom budúci týždeň už začínajú súťažné zápasy, kedy sa naše "A" mužstvo stretne s TJ Družstevníkom Košolná na súperovom ihrisku.

FK BK - TJ Madunice 5:1 /0:1/- Adámek A., Samák, Jurina M., Hoblík, Jurina L.

Šiška /46. Svitek/ - Adámek Ľ., Kobza, Cagáň, Nagy, Adámek A., Čmehýl, Gažovič, Samák, Jurina M., Jurina L.