"A" mužstvo v príprave remizovalo s FK Šulekovo

V 1. prípravnom zápase nášho "A" mužstva sme privítali na domácom ihrisku súpera z vyššej súťaže - FK Šulekovo. Zápas sme začali dobre a po pekných kombinačných akciách sme sa dostávali do veľkých šancí. Jednu zo šancí využil L. Jurina na otvorenie skóre - 1:0. Po ďalšej veľmi peknej kombinácii zvýšil na 2:0 Gažovič, kedy mu zakončenie do prázdnej brány prihrávkou zariadil náš hrajúci tréner Sládeček. Sám Sládeček bol v 1. polčase vo viacerých gólových príležitostiach, ale svoj strelecký účet si neotvoril. Po chybe v našej obrane sa ešte pred koncom polčasu podarilo hosťom znížiť na 2:1. Po 1. polčase sa naplno preukázal problém so zostavou, keďže sme po prestriedaní neboli schopní pokračovať v kombinačnej hre a po prihrávke za obranu nás hostia potrestali - 2:2. Opäť sme sa však dostali do vedenia, keď sa po kombinácii v strede ihriska dostal k lopte na hranici 16-ky Gažovič a strelou bodlom s prispením oboch tyčiek vstrelil pekný gól - 3:2. Hosťom sa však po faule v pokutovom území podarilo vyrovnať z penalty - 3:3. Do vedenia sme sa odstali aj po 3. krát, keď Kročka využil samostatný nájazd na hosťujúceho brankára - 4:3. Posledné slovo mali ale zase hostia, kedy po rovnakej akcii s prihrávkou za našu obranu vyrovnali na konečných 4:4.

Zápas bol prvým pre nášho nového trénera Sládečka, ako aj pre nové posily Šuttu, ktorý odchytal výborne 2. polčas a podržal nás pri viacerých veľkých šanciach súpera a Ostrihoňa, ktorý odohral výborný zápas na ľavej strane obrany.

Nové tváre u nás vítame a prajeme veľa kvalitných výkonov.