A mužstvo remizovalo v Leopoldove

V 6. kole sme vycestovali do Leopoldova, kde sme sa stretli s miestnym MTK. Od úvodu stretnutia sa hralo v svižnom tempe a domáci boli nebezpečný hlavne po pravej strane ihriska, kde si zbiehali na dlhé nakopávané lopty a centrami hľadali zabiehajúcich útočníkov. Domáci opakovali rovnakú akciu počas prvých 15 minú asi 5 krát a my sme nedokázali na to reagovať, na domácim sa nedarilo v zakončení. Po úvodnom tlaku domácich sme sa začali lepšie pohybovať a kombinovať a dostali sme sa do zápasu. Postupne sme si vypracovali viaceré príležitosti na skórovanie, ale bránka domácich pre nás bola zakliata. Po rohovom kope dokonca Gašparík trafil hlavičkou žrď a pri dorážkach sme nedokázali pretlačiť loptu do siete. Paradoxne pri našom veľkom tlaku udreli domáci - po prihrávke za obranu sa do samostatného nájazdu dostal Endrle a popod Indrišeka otvoril skóre stretnutia - 1:0. Do prestávky sme sa ešte snažili o vyrovnanie, ale recept na domáceho brankára sme nenašli. Po zmene strán sme začali výborne a domácich sme zatlačili. V 56. minúte vysunul M. Jurina prihrávkou za obranu Szabóa a ten si otvoril strelecký účet v našom drese - 1:1. Po inkasovanom góle ostali domáci ako obarený a 15 minút sme ich zavreli na ich polovici. Výstavnú strelu z 35 metrov vyslal výborne hrajúci L. Semanko a už prekonaného brankára domácich zachránila spojnica bránky. Domáci sa dokázali z nášho tlaku vymaniť veľkou šancou, keď po centry pekne zakončili hlavičkou do protipohybu Indrišeka, ten sa ale krásne vymrštil do vzduchu a končekmi prstov loptu vyrazil. Do konca zápasu mali obe mužstvá viaceré šance na víťazstvo, ale napokon sme sa rozišli spravodlivou remízou.

MTK Leopoldov - FK Biely Kostol 1:1 (1:0)
Góly: 39. Endrle - 56. Szabó
LEOPOLDOV: Žemla - Kavuliak, Gatci, Piovarči, Lukáčik, Mičian, Šuliman, Edrle, Čeliga, Beko, Krajinčák (Poláček)
B. KOSTOL: Indrišek - Malina, Gašparík, Adámek, Čmehýl, Jurina, Szabó, Stacho, Kopčan, Backa, L. Semanko (D. Semanko, Samák, Sládeček)