"A" mužstvo prehralo vo Voderadoch

V 27. kole sme vycestovali do Voderád, na pôdu lídra tabuľky a už istého postupujúceho do vyššej súťaže. Stretnutie sme chceli začať opatrne a v defenzíve počkať na to čo vymyslia domáci.  Zápas sme však začali katastrofálne a už v 11. minúte sme prehrávali 2:0. Domácim vyšli dve rýchle akcie po našich chybách a po odrazenej lopte na hranicu 16-ky skórovali raz do pravého a raz do ľavého spodného rohu našej bránky. Po týchto fackách sa naše mužstvo prebralo a začalo hrať svoju kombinačnú hru a domácich zatlačilo na ich polovicu. Voderady však boli stále nebezpečné z rýchlych protiútokov a vypracovali si pár sľubných šancí. Našu najväčšiu šancu v 1. polčase mal M. Jurina, keď po peknej kombinácii dostal prihrávku do 16-ky domácich ale strela mu nesadla a prestrelil bránu domácich. Do 2. polčasu sme išli s cieľom čo najskôr streliť kontaktný gól a po viacerých nepremenených šanciach sa to v 72. minúte podarilo L. Jurinovi, ktorého do 16-ky vysunul krásnou prihrávkou M. Jurina - 1:2. Po vstrelenom góle sme ožili a pritlačili domácich a vyrovnávajúci gól visel vo vzduchu. V 82. minúte ale domácim vyšiel opäť protiútok, kedy po prihrávke z ľavej strany sa k odrazenej lopte v 16-ke dostal útočník domácich a loptu upratal do siete - 1:3. Naše nádeje na lepší výsledok boli už len minimálne a v horúcom počasí nám na zvrat neostalo dostatok síl. Celkovo to bol ale veľmi pekný zápas a prezentovali sme sa opäť kvalitnou kombinačnou hrou, domácim však vyšla taktika na rýchle protiútoky dokonale a zaslúžene zvíťazili.

TJ Družstevník Voderady – FK Biely Kostol 3:1 (2:0)

Góly: 8. Zelenský, 11. Cíferský, 82. Sivoň – 72. Jurina

VODERADY: Bachratý - Zelenský, Trog, Páleník, Lacuška, Kondákor, Cíferský, Dubovský, Brestovanský, Šurina, Rosypál (Čarnogurský, Sivoň, Dubovský)

B. KOSTOL: Šiška - Čmehýl, Marek Jurina, Kobza, Lukáš Jurina, Samák, Gažovič, Adámek, Laczó, Cagáň, Hoblík (Kochajda)