A mužstvo prehralo v príprave s Dolnou Krupou

V 1. prípravnom zápase sme sa stretli s protivníkom z vyššej súťaže z Dolnej Krupej. Do zápasu sme nastúpili výborne a kombinačnou hrou sme súpera zatlačili a vypracovali sme si pár výborných príležitostí na skórovanie. Ujala sa až akcia na konci ktorej bol L. Jurina, ktorý nedal brankárovi domácich šancu - 0:1. Po vstrelenom góle sme pokračovali v dobrom výkone, ale z množstva šancí sme nedokázali skórovať. V 25. minúte sa hra vyrovnala a domáci boli čoraz nebezpečnejší. Z odrazenej lopty sa domáci dostali do dobrej pozície v našej 16-ke. Domáci útočník chcel prudko prihrať pred našu bránu a Samák pri sklze nešťastne loptu tečoval do siete - 1:1. Domáci sa ukľudnili a využili striedania na oživenie hry, my sme naopak fyzicky strácali a domácim sa ešte do polčasu podarilo stav stretnutia otočiť, keď sa po milimetrovej prihrávke za obranu presadil domáci útočník - 2:1. Po zmene strán sme do zápasu akoby nenastúpili. Nepomohol nám ani gól, ktorý sme inkasovali priamo z rozohrávky. Domáci preloboval Mrvu v našej bráne zo stredu ihriska - 3:1. V priebehu ďalších 10 minút nám 2 krát nezafungoval offside systém a po identických akciách sa domáci ujali vedenia 5:1. Na 5:2 ešte korigoval Stacho, ale domáci sa presadili ešte raz a uzavreli stav stretnutia na 6:2.

OŠK Dolná Krupá – FK Biely Kostol 6:2 (2:1)

Góly FKBK: L. Jurina, Stacho