A mužstvo deklsovalo Dobrú Vodu

V 29. kole sme privítali súpera z Dobrej Vody. Od úvodu stretnutia sme chceli hrať nátlakový futbal, ale mnoho individuálnych chýb brzdilo našu kombináciu a hostia z toho dokázali v úvode zápasu ťažiť. Hneď z prvej akcie zápasu sa po nevydarenom centre od Danka lopta ocitla až za chrbtom Sviteka v našej bráne - 0:1. Skoro inkasovaný gól a horúce počasie nás vyviedli z miery a trvalo nám dlhšie, kým sme sa dostali optimálne do zápasu. Hostia mohli vyhrávať aj viacgólovým rozdielom, ale na naše šťastie nepotrestali naše hrubé chyby a tak sa mohol v 24. minúte postarať o vyrovnanie Ostrihoň - 1:1. V 35. minúte využil už našu prevahu L. Jurina, keď v samostatnom úniku obišiel aj brankára hostí a loptu upratal do opustenej brány - 2:1. Do konca 1. polčasu sme sa snažili zvýšiť náš náskok, ale viaceré výborné príležitosti sme nedokázali využiť a tak sa do kabín išlo s našim tesným vedením. Po zmene strán sme začali lepšie kombinovať, aktívnejšie sme sa hýbali a v 55. minúte nás definitívne upokojil gólom Sládeček, keď aj on obišiel brankára hostí a skoro z bránkovej čiary zvýšil na 3:1. V 56. minúte dostal červenú kartu hosťujúci Dubrava a o osude zápasu bolo rozhodnuté. Postupne sa presadili ešte 2 krát L. Jurina, ktorý tak zaknihoval hetrik. Napodobnil ho Ostrihoň, ktorý sa taktiež tešil v zápase z hetriku. Po jednom góle pridali ešte Daniška a Stacho z penalty. Výsledné skóre sa tak zastavilo na 9:1.

FK Biely Kostol – ŠK Dobrá Voda 9:1 (2:1)

Góly: 24., 85. a 86. Ostrihoň, 35., 56. a 62. L. Jurina, 55. Sládeček, 66. Daniška, 72. Stacho – 1. Danko

ČK: 56. Dubrava (D. Voda)

B. KOSTOL: Svitek – Ostrihoň, Stacho, Čmehýl, Daniška, Gažovič, Sládeček, L. Jurina, Ľ. Adámek, Nagy, Samák (M. Jurina, Podstrelený)

D. VODA: Krížik – Jantoš, Jankovič, Ondruška, Dubrava, Benedikovič, Danko, Heltko, Hrašna, Paldan, Chmela (Ladvenica)