A mužstvo deklasovalo Trstín

V 4. kole sme privítali na domácej pôde mužstvo z Trstína. Od úvodu stretnutia sa hralo prakticky na jednu bránu a výsledok bol len otázkou skóre. V 1. polčase sa postupne presadili L. Jurina, Ostrihoň, Hoblík, Stacho a dvakrát M. Jurina, aby uzavreli polčasové skóre na 6:0. Do 2. polčasu sme nastúpili uvolnení a hra sa zvolnila. V 58. minúte zvýšil skóre na 7:0 Gažovič. Hosťom sa podarilo v 63. minúte streliť čestný úspech a v 67. minúte dokonca skórovali po druhý raz z penalty - 7:2. V 83. minúte pridal svoj druhý gól Gažovič a v 86. minúte ho napodobnil L. Jurina, aby tak stanovili konečné skóre na 9:2.

FK Biely Kostol – TJ Sokol Trstín 9:2 (6:0)

Góly: 11. a 86. L. Jurina, 13. Ostrihoň, 14. Hoblík, 17. Stacho, 25. a 33. M. Jurina, 58. a 83. Gažovič – 63. a 67. Vajsábel (druhý z pen)

B. KOSTOL: Svitek – Adámek, Stacho, Gažovič, Malina, L. Jurina, Nagy, M. Jurina, Čmehýl, Hoblík, Ostrihoň (Daniška, Balažovič, Pocisk, Pösinger)

TRSTÍN: Sollár – Zuzčák, Přikryl, Klokner, L. Štibraný, Obselka, Vajsábel, Vavro Taranda, Sersen, Lopatka

VIDEOZOSTRIH GÓLOV:

11´ - L. Jurina - 1:0

13´ - Ostrihoň - 2:0

14´ - Hoblík - 3:0

17´ - Stacho - 4:0

25´ - M. Jurina - 5:0

33´ - M. Jurina - 6:0

58´ - Gažovič - 7:0

63´ - Vajsábel - 7:1

67´ - Vajsábel - 7:2

83´ - Gažovič - 8:2

86´ - L. Jurina - 9:2