A mužstvo deklasovalo Dobrú Vodu

V 20. kole sme privítali na vlastnej pôde mužstvo z Dobrej Vody. Úvod stretnutia bol z našej strany rozpačitý a hostia sa veľmi ľahko dostávali na našu polovicu ihriska, kde aj solídne kombinovali. Od 15. minúty sme však postupne začali ovládať hru a v 16. minúte sa po rohovom kope Gažoviča lopta odrazila od jedného hráča hostí a zapadla do siete - 1:0. V 20. minúte po ďalšom našom rohovom kope Stacho hlavou našiel na prednej tyči Sládečka, ktorý hlavou zakončil presne, hosťujúci brankár síce jeho zakončenie ešte vyrazil, ale zákrok prišiel až za bránkovou čiarou - 2:0. V 27. minúte Ostrihoň dosledoval odraz lopty pred bránku hostí a bol rýchlejší ako brankár, aby zblízka skóroval - 3:0. V 45. minúte Kopčan našiel v 16-ke hostí Hoblíka, ktorý sa uvoľnil cez obrancu a z uhla pomedzi nohy brankára zvýšil na polčasových 4:0. V 66. minúte našiel Stacho priamym kopom hlavu Malinu a ten preloboval brankára hostí - 5:0. V 67. minúte našiel Kopčan ideálne v 16-ke Danišku, ktorý prekonal hosťujúceho brankára - 6:0. V 75. minúte bol v 16-ke faulovaný aktívny Kopčan a rozhodca nariadil pokutový kop. Loptu si postavil Samák a zvýšil na 7:0. V 82. minúte sa chcel v 16-ke presadiť Hoblík, ale hosťujúci obranca ho zastavil, pričom sa lopta odrazila ku Pociskovi a ten mieril presne do ľavého horného rohu brány - 8:0. V 90. minúte sa Stacho po individuálnom úniku dostal až pred brankára a zakončil presne, aby uzavrel skóre stretnutia na 9:0.

FK Biely Kostol - ŠK Dobrá Voda 9:0 (4:0)

Góly: 16. Gažovič, 20. Sládeček, 27. Ostrihoň, 45. Hoblík, 66. Malina, 67. Daniška, 75. Samák (z pen), 82. Pocisk, 90. Stacho

ČK: 78. Klčo (Dobrá Voda)

BIELY KOSTOL: Svitek - Adámek, Stacho, Čmehýl, Malina, Ostrihoň, Hoblík, Kopčan, Gažovič, Sládeček, Samák (Daniška, Pocisk, Balažovič, Jurina)

DOBRÁ VODA: Hrašna - Maška, Ondruška, Novák, Klčo, Jantoš, Kubiš, Sokolovič, Danko, Macko, Paldan (Lukačovič)

VIDEOZOSTRIH GÓLOV:

16´ - Gažovič - 1:0

20´ - Sládeček - 2:0

27´ - Ostrihoň - 3:0

45´ - Hoblík - 4:0

66´ - Malina - 5:0

67´ - Daniška - 6:0

75´ - Samák (11m) - 7:0

82´ - Pocisk - 8:0

90´ - Stacho - 9:0