"A" mužstvo deklasovalo Bohdanovce

V rámci 26. kola sme privítali na svojom ihrisku mužstvo TJ Elastik Bohdanovce. Už od úvodu stretnutia bolo jasné, že hostia prišli brániť a zatvorili sa na vlastnej polovičke ihriska. Naše mužstvo chcelo kombinačnou hrou prekonať tento zhustený blok súpera a už po 14. minútach sa to podarilo Gažovičovi, ktorý zužitkoval závar pred bránkou hostí po našom rohu a z blízka prekonal brankára hostí - 1:0. V 20. minúte poslal opäť jednu zo svojich krásnych dlhých prihrávok za obranu Ľ. Adámek a našiel nabiehajúceho Gažoviča, ktorý si loptu zasekol a povedľa brankára skóroval - 2:0. V 28. minúte dostal Gažovič prienikovú prihrávku a z uhla s pomocou oboch žrdí prekonal hosťujúceho brankára po tretí raz - 3:0. V 32. minúte zahral milimetrový rohový kop M. Jurina a Samák hlavou upravil na 4:0. V 35. minúte dostal Gažovič ďalšiu krásnu prihrávku do otvorenej obrany a samostatný nájazd premenil strelou do horného rohu - 5:0. Gažovič tak dal gólovú bodku za 1. polčasom a ukončil tak svoju nevídanú "one man show". Do 2. polčasu sme nastúpili nesústredení a súper dokonca v prvých 10. minútach lepšie kombinoval a vypracoval si aj pár šancí na skórovanie. Po hluchej pasáži si naši hráči začali lepšie prihrávať a v 66. minúte zužitkoval individuálnu akciu L. Jurina - 6:0. V 78. minúte dostal L. Jurina ďalšiu krásnu prihrávku do otvorenej obrany a zoči-voči hosťujúcemu brankárovi s prehľadom skóroval - 7:0. Ďalšie naše šance zostali už nevyužité, ale výkon nás môže tešiť, až na výpadok koncentrácie v 2. polčase. Celkovo sme však hrali pekný kombinačný futbal a súperovi sme nedali žiadnu šancu.

FK Biely Kostol – TJ Elastik Bohdanovce 7:0 (5:0)

Góly: 14., 20., 28. a 35. P. Gažovič, 32. Samák, 66. a 78. L. Jurina

B. KOSTOL : Svitek - Čmehýl, Marek Jurina, Kobza, Jurina, Samák, Gažovič, Ľuboš Adámek, Nagy, Andrej Adámek, Laczó (Pösinger, Cagáň, Kochajda)

BOHDANOVCE: Kopúnek - Nádaský, Janec, Palšovič, Matúška, Doboš, Novosedlík, Hrašna, Kövor, Rambala, Heriban (Habala)